ورود به حساب کاربری

سلامت پوست

سلامت پوست
24بهمن
سلامت پوست

 در این مقاله سعی در بیان نکاتی ساده اما بسیار مهم در خصوص پاکسازی پوست در این مرکز شده است. 

پاکسازی پوست با برند های مختلف دکتر مورد، ژاندارسل ودیگو دالاپالما،آیوما اسکوم انجام می شود.

در هر جلسه پاکسازی منافذ پوست کاملا تمیز می شود، چربی و خشکی پوست بالانس ، آب پوست و خشکی پوست متعادل و جوش های سر سیاه تخلیه می شود. در این مرحله پوست کاملا تمیز شده و مقدمه ای برای درمان های بعدی محسوب می شود. همه ی فعالیت های که روی پوست انجام میگیرد درمانی و تخصصی هستند و ماسک های تغذیه کننده مناسب پوست استفاده می شود. ماساژ و آب رسانی و لیفتینگ با دست و هم رول مخصوص انجام می شود

پاکسازی نیز ماننده اسکوم تراپی برای درمان تمام مشکلات پوست انجام می شود.

میکرودرم لایه برداری از پوست های ضخیم ترو تیره و دارای لک هست که پوست روشن تر شود و از ماسک های مخصوص برطرف کننده التهاب استفاده می شود. در صورت نیاز قبل از کار با میکرو پاکسازی هم انجام می شود.

پاکسازی برای تمامی پوست ها حتی پوست های بدون هیچ مشکلی لازم هست تا سلول های مرده که هر روز تشکیل می شود برطرف شده تا محصولات خانگی بهتر جوابگو باشد.

دستگاه اسکوم با استفاده از تکنولوژی اولتراسونیک و ارتعاشات مکانیکی و جریان های یونی می تواند ژل های کاملا گیاهی و حاوی مواد ..... را به لایه های زیرین پوست و لایه درم پوست که آخرین لایه پوست هست نفوذ داده و باعث تحریک غدد کلاژن باز پوست می شود. در تکنولوژی اسکوم از امواج مضر اکترومغناطیسی، RF و لیزر استفاده نمی شود.

تغذیه مورد نیاز برای حفظ و رشد اپیدرم توسط درم  انجام می شود و در این لایه کلاژن ها حضور دارند که استحکام و خاصیت ارتجاعی به پوست می دهد

در نتیجه تغذیه سلول های پوستی و تحریک کلاژن ها در این ناحیه نتایج درمانی و قابل رویتی خواهد داشت

مزایایی که اسکوم تراپی نسبت به لیزر و میکرونیدلینگ و مزوتراپی دارد این است که تحریک در روش های دیگر به وسیله سوزن ها صورت می گیرد و همراه با کمی درد و خون ریزی است( حالت تهاجمی) اما در اسکوم تراپی تحریک به وسیله ارتعاشات انجام می شود و اصلا درد و خونریزی ندارد.

بهترین راه درمان پکیج هشت جلسه ای است که تمام مشکلات پوستی از قبیل کم آبی، خشکی ، چروک ، و خطوط و خط خنده و اخم ، لک و کک و مک و جوش و جای جوش (اسکارآکنه) سفت شدن و لیفتینگ و درمان افتادگی پوست برطرف می شود.در هر جلسه درمان ابتدا پاکسازی صورت و تخلیه جوش های سر سیاه انجام می شود سپس اسکوم تراپی و در آخر ماسک مخصوص پوست گذاشته می شود.

 

پاکسازی پوست

اشتراک پست

گردآورنده : گروه مراکز زیبایی نورا

نظر

ثبت دیدگاه

جهت درج دیدگاه باید وارد سایت شوید