درباره گروه مراکز زیبایی نورا

هدف ما رضایتمندی و خرسندی مشتریان است

بیش از 20 سال فعالیت و ارائه خدمات متنوع و با کیفیتی به همشریان عزیز اهواز

مجموعه “سالن ­های زیبایی نورا” از بزرگترین مجموعه ­های فعال در حوزه ارائه­ی خدمات آرایشی به بانوان است. شعبه ­ی اول مجموعه نورا در سال 1381 توسط “سرکار خانم آزاده اچرشاوی اصل” با هدف ایجاد پارادایمی جدید در خصوص سالن ­های زیبایی، در منطقه کیانپارس شهر اهواز تاسیس شد. شروع کار نورا در قالب کسب و کاری کوچک اما پویا بود. به رغم مواجه با مشکلات و موانع فراوان، سرکار خانم آزاده عچرشاوی با رویکرد کار تیمی خیلی زود توانست موانع و مشکلات را مرتفع ساخته و با رویه مدیریتی انتفاع مشترک، بسیاری از کارشناسان خبره حوزه زیبایی را در کنار خود ببیند و نیز باعث ایجاد اشتغال مناسب برای بانوان شود.

نیاز شناسی درست از انتظارات مشتریان، استفاده از مدل قیمت گذاری معقول و منصفانه خدمات، تاکید بر بروز بودن مهارت کارکنان نورا و نظرسنجی مداوم از میزان رضایت مشتری سبب گردید تا نورا بتواند خیلی سریع نام خود را در سطح استان خوزستان تثبیت نماید.

این مجموعه توانسته است در مدت فعالیت چندین ساله خود خدمات متنوع و با کیفیتی را به مشتریان عرضه نماید و این مهم باعث شد که گروه مراکز زیبایی نورا شعبه دوم خود را در سال 1396 با ارائه خدمات بهتر و بیشتر و نیز رفاه حال مشتریان با ارزش خود در همان منطقه افتتاح نماید در این زمان سالن زیبایی نورا رسما به”گروه مراکز زیبایی نورا” تغییر نام یافت.

هدف گروه مراکز زیبایی نورا کسب "رضایتمندی و خرسندی مشتریان" می ­باشد.

تمامی خدمات آرایشی و زیبایی و نیز آرایش عروس در هر دو شعبه با بهترین کیفیت انجام می شود.

هدف گروه مراکز زیبایی نورا کسب “رضایتمندی و خرسندی مشتریان” می ­باشد. در نتیجه تمامی خدمات آرایشی و زیبایی و نیز آرایش عروس در هر دو شعبه با بهترین کیفیت انجام می شود.در حال حاضر این گروه زیبایی در دو شعبه و با110  نفر پرسنل در حال خدمت رسانی به بانوان اهوازی می ­باشد.

چشم انداز گروه مراکز زیبایی نورا گسترش فعالیت است که امید است با تلاش فراوان برای کسب رتبه برتر در جهت رضایت مراجعه کنندگان به آن دست یابیم.

حضور خانم بهاره رهنما در مجموعه نورا

نمایش ویدئو مرکز زیبایی نورا

پخش ویدیو